Search
پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

سئو سایت

SEO یا سئو به مفهوم سئو سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) و امروزه یکی از مراحل مهم پر ارزش در طراحی وب وب سایت است . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها استانداردهای گوگــل است که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگــل به واسط کلمات کلیدی خاص و جمله seo وب وبسایت را حاصل می نماید.
بهینه سازی سایت


پکیج های سئو

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مساله اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های بسیار مهم و مفید ارتقا بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید . یعنی سئو وب سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت
سئو وب سایت

Search Engine Optimization (سئو موتور های جستجو ) جمله است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به سایت مجوز می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این روش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
به یاد داشته باشید که یک طراحی وب سایت به طور کامل در موتور های جستجو seo سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page بهینه سازی را به کار بگیرید .
سئو

سئو خریدن لینک های اسپانسر شده و شماره یک در adwords ( سیـستم تبلیغات گـوگل ) اظهار بر داشتن یک طراحی سایت درجه اول در گـوگل نیست .
خریدن این گونه تبلیغات مربوط به SEM یا Search Engine Marketing است که به معنای سیـستم بازاریابی موتور های جستجو است در این روش قرار نمی گیرد .
seo به معنای درجه اول بودن نام شرکت شما ناست .
seo سایت و صفحه نتایج گـوگل

اگر که طراحی وب سایت شما در حال حاضر رتبه دهم را در جستجوی جمله “چطور تخم مرغ درست کنیم” را دارد ، برای این که رتبه جستجوی این جمله برای این طراحی سایت به یک اصلاح یابد ، باید از seo استفاده نماید . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج رایج تر شده اند نسبتا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از ویژگی ها ی seo وبسایت استفاده نماید .
سئو وب سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو سئو سایت بکنید ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وبسایت برای آن ها رتبه بهتر ی کسب نماید گزینش نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان شما می توانید هدف خود را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گـوگل طراحی وبسایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا چنانچه شما بتوانید در گوگــل رتبه بهتر ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو هم رتبه بهتر ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی می توانند عام و هم ویِژگزینشه باشند . اما ابتدا لازم است تا قبل از انتخاب ، لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام مطالعه نمایند تا پروسه seo وبسایت را به درستی انجام پذیرد.
کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

در مباحث طراحی سایت seo وب سایت یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسياري از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن می باشند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه seo وب سایت بسیار ویِژگزینشه نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی بسیار سخت می توانند در گوگــل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار بسیاری طراحی وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی حاوی این کلمات وجود دارد .گرچه چنانچه شما بتوانید رتبه خوب ی برای کلمه کلیدی عام به دست بیاورید ، ترافیک بسیار بزرگی را برای طراحی سایت به دست می آورید.
خلاصه : سعی بکنید که برای کلمات عام رتبه بیاورید ولی به آن به اندازه زمانی زیاد بها بدهید . ما به مبتدیان پیشنهاد می کنیم که یک کلمه کلیدی عام را به منظور انجام پروسه سئو وبسایت انتخاب کنند اگر که زمینه کاری آن ها بسیار رقابتی نیست .
seo سایت کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه بکنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع بهتر ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که رفیق دارید طراحی وب وب سایت برای آن ها رتبه بهتر ی کسب نماید گزینش نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان شما می توانید هدف را این گونه معین بکنید که با جستجوی هر از این کلمات در گـوگل طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد . (ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گـوگل رتبه بهتر ی بگیرید در دیگر موتور های جستجو هم رتبه خوب ی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام هم ویِژگزینشه باشند . ولی ابتدا ضروری است تا قبل از گزینش ، لیست ما را حاوی طرفداران ومنتقدان هر کدام تحقيق نمایید .
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *