Search
پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

راه ساده برای پولدار شدن!

راه ساده برای پولدار شدن!

۱-ذخیره کردن را شروع کنید:


زپو

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع ذخیره بکنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه پیشگیری از ولخرجی است. به مفهومزمانی که به بیرون از خانه میروید در محل عبور خود به فروشگاه کفش یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته از کنارش بی تذکر عبور کنید. نکته ی ساده اما مهم دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است جهت خود قلکی تهیه کرده و مختص پولهای ارزشمند پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است یا اگر پول درشت دارید تا میزان امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

۲-برای خود بودجه تعیین بکنید :
اول یا انتها هرماه هر زمانی که شما پول معین ی را دریافت میکنید همان موقع برای ش برنامه ریزی بکنید و برای حتی نقطه ی تشویق بگذارید که اگر خوبتر از میزان انتظار در دخل و خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های خوب یت خود اضافه بکنید .

۳-همواره خواهان بهترین ها نباشید:
خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به زیان است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکـس اگر اجناس با کیفیت ولی کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما برخي کیفیت حرف اول را نمی زند برای مثال اگربرای خرید اتومبیل برنامه دارید و پول شما جهت خرید اتومبیل مـدل بالا و شیک کافی نیست خوب است فکر قرض کردن گرفتن وام را نکنید و اتومبیل ی متناسب به اندازه ی پولتان بخرید.

۴- در استفاده انرژی ها صرفه جویی بکنید :
شعاری است که همواره از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم اما همواره فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز خود ما است ولی چنانچه دقت بکنید پرداخت کننده ی همین قبوض ما هستیم و چنانچه کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما بایستی بپردازیم.

۵-در مصرف از کارت اعتباری هوشیار باشید:
زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه میزان از پولتان خرج چه میزان از آن باقی مانده است ولی زمانی که کارت اعتباری دارید قبول بکنید که بی احتیاط تر خرج می بکنید این اصلا به نفع شما نیست.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *