Search
پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
  • :
  • :

عمل پرینورافی

عمل پرینورافی

جراحی زیبایی واژن
doctorkhalili}

جراحی های زیبا یی واژن از جراحی هایی است امروزه طرفداران زیاد ی در بین خانمها پیدا کرده است.یکی از جراحی های زیبا یی واژن عمل پرینورافی است که این عمل به منظور تنگ کردن واژن صورت می گیرد.

این عمل نوع عمل ترمیمی در نظر گرفته می شود که به منظور كم شدن سایز ورودی واژن صورت می پذیرد. در برخي مواقع می توان عمل لابیاپلاستی را در جهت تکمیل این عمل انجام داد.

چه افرادی کاندیدای عمل ترمیم و زیبا یی واژن می باشند ؟

اکثرا خانم هایی که به دلیل بالا رفتن سن و یا زایمان های زیاد دچار شلی واژن شده اند می توانند به کمک این عمل زیبا یی واژن را تنگ کنند و جهت تکمیل آن نیز عمل لابیاپلاستی را انجام دهند. گاهي از دلایل ظهور افتادگی و شلی رحم بدین صورت اند:

سن بالا
چاقی
سرفه مزمن
یبوست های مکرر
تومورهای لگنی

همين طور گاهي از علائم افتادگی رحم عبارتند از:

حس فشار در لگن
احساس پری در زیر دل
احساس کشش در ران ها
حس کشش در ناحیه ی تحتانی کمر
تکرر ادرار
درد حین رابطه جنسی
یبوست
برخي افراد نیز در وقت برقراری رابطه جنسی دچار مساله می شوند به ارگاسم نمی رسند. این افراد هم می توانند با انجام این جراحی این مساله را حل نمایند.

همچنین به بعضی از خانم هایی که دارای تیرگی ناحیه ی تولید مثل هستند می توانند با انجام این جراحی مساله را برطرف کنند.

شیوه ی انجام عمل پرینورافی

در این عمل پزشک با نزدیک کردن دیواره های پشتی واژن آنها را به یکدیگر وصل می نماید با این جراحی، واژن تنگ خواهد شد. طی این عمل واژن شخص تنگ خواهد شد و مدت انجام عمل حدود ساعت خواهد بود. این عمل تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی انجام می پذیرد. اصلاح ی بعد از عمل اکثرا ٌ یک هفته طول می کشد. اما بهتر است که تا ماه مقاربت انجام نشود.

این عمل را می توان بلافاصله بعد از زایمان انجام داد با زدن چند بخیه بوسیله پزشک واژن تنگ خواهد شد. در غیر این صورت باید جراحی پرینورافی جهت تنگ کردن واژن انجام گیرد.

در صورتی که نیاز باشد عمل پرینورافی همزمان با عمل لابیاپلاستی انجام شود، می توان این دو جراحی را در یک روز همزمان با هم انجام داد.

بعد از عمل نیز، با رعایت نکاتی که توسط پزشک کارشناس بیان می شود می توانید سریع به اصلاح ی کامل برسید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *