Search
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • :
  • :

نسخه جدید نرم افزار امنیتی قدرتمند نود

نسخه جدید نرم افزار امنیتی قدرتمند نود

در فضای مجازی امروز که می توان بزرگترین برخور

خرید آنتی ویروس nod32

خرید آنتی ویروس نود ۳۲,خرید آنتی ویروس nod32,خرید اکانت نود ۳۲,antikadeh

د افکارهای مختلف جهان ی با یکدیگر در این جهان ی مجازی یعنی اینترنت و وب رخ می دهد می بایست به موارد ی مانند امنیت توجه کرد . از طرفی انواع تبادل اطلاعات از طریق CD/DVD ها و فلش دیسک ها و … این مورد را پررنگ تر نشان می دهد . امنیت در اینترنت امنیت جهت حفاظت از رایانه پیشگیری از آلوده شدن به انواع ویروس ها و تروجان ها و کرم های اینترنتی یکی از دغدغه های کاربر ان شده است . این ویروس ها اکثرا از طریق اینترنت تبادل اطلاعات از راه های مختلف به رایانه فرد منتقل می شود . شرکت Eset یکی از کمپانی های مشهور امنیتی بوده که در زمینه تولید و ساخت آنتی ویروس ها و برنامـه های امنیتی تجربه ها و کار های زیاد ی دارد . به همین دلیل وبسایت پاتوق یو قصد معرفی نرم افزار Smart Security این شرکت را دارد که کاملترین نرم افزار امنیتی است . Eset Smart Secutiry کامل ترین محصول امنیتی شرکت Eset است که در آن تمام امکانات یک برنامـه امنیتی مانند آنتی ویروس، آنتی اسپای ور فایروال را جمع آوری کرده است . این محصول شرکت Eset یکی از پرطرفدارترین ها است . یکی از دلایل خوب یت این برنامـه این است که این نسخه تمام وسائل های ضروری جهت کاربر که هم می خواهد سیـستم ش در مساوی ویروس های رایانه ای و فایل های مخرب اینترنتی محفوظ باشد ، خیلی مناسب است . همچنین استفاده کم از سیـستم و کم نشدن سرعت سیسـتم هنگ نکردن پیاپی سیـستم در وقتی که آنتی ویروس در حال کار است باعث شده که فرد حس راحتی را در وقت استفاده از یک آنتی ویروس قوی و سبک را به این نرم افزار داشته باشد . در این جهان ی پر از ویروس استفاده از چنین برنامـه هایی ضروری است . با برنامـه Eset Smart Secuirty دیگر نپرهزینه ورود ویروس های رایانه و اینترنتی نباشید . این پروگرام در هر لحظه سیـستم شما را چک کرده و دیگر نیازی نیست شما خودتان بخش های مختلف سیستم را هر لحظه اسکن بکنید . با Live Scan نود۳۲ دیگر احتیاجی به این کارها نیست . این پروگرام آخرین ورژن است که در دیتابیس آنروش های شناسایی و رفع آخرین ویروس های رایانه ای قرار دارد . همچنین اندازه آپدیدت های این برنامـه بسیار زیاد پایین بوده شما توانایی آپدیدت هـر روز این پروگرام امنیتی را دارید .

– پروگرام امنیتی کامل Eset Smart Secutiry دارای بخش های زیر است :

پروگرام Smart Security یکی از قدرتمندترین های عرصه امنیت رایانه در اینترنت و همچنین رایانه است . این برنامـه از چهار بخش Antivirus Antispyware Firewall Antispam تشکیل شده است که باعث می شود شما با نصب این نرم افزار دیگر نیازی به برنامـه های امنیتی دیگر نداشته باشید . هریک از بخش های این نرم افزار قدرتمند امکانات زیادی دارند .

– ESET NOD32 Antivirus
بخش آنتی ویروس با راه اندازی سیـستم شروع به کار می نماید و لحظه به لحظه سیستم شما را چک کرده در صورت پیدا کردن فایـل مخرب ویروس سریعا آن را پاک می نماید . دیگر ضروری نیست شما فایـل هایتان را اسکن بکنید . این بخش در هر لحظه تمام سیسـتم را اسکن می نماید بدون اینکه شما احساس بکنید که سرعت سیستم پایین آمده است . همچنین بخش آنتی ویروس نود۳۲ خیلی قدرتمند است و اکثر ویروس های موجود را شناسایی حذف می نماید . همچنین در زمان اتصال USP ها به رایانه سریعا نرم افزار فعال شده محیط های حساس را چک می نماید .

– ESET NOD32 Antispyware
این بخش وظیفه چک کردن سیستم در وقت اتصال به اینترنت پیشگیری از وارد شدن اسپم ها و هرزنامـه هاست که از طریق پست الکترونیکی های مخرب را دارد . در واقع اسپم ها باعث نماید شدن سیستم و گاهي از خرابکاری ها امنیتی و در نهایت رفع اطلاعات سیستم می شود .

– ESET Personal Firewall
دیوار آتش یکی از مهم ترین بخش های هر برنامـه امنیتی است . این بخش یک دیوار مجازی ایجاد می نماید که کنترل ورود و خروج اطلاعات را از رایانه شما در دست دارد . در واقع دیوار آتش زمانی به کار می افتد که شما به اینترنت متصل می شوید شروع به گردش در اینترنت می نمایید . این سری از ورود هکران و فایل های مخرب تروجان و کرم ها به شدت پیشگیری می نماید . برای اتصال به اینترنت به احتمال زیاد به این بخش احتیاج دارید که در برنامـه کامل Smart Security این بخش موجود است .

– ESET Anti Spam
بخش پیشگیری از ورود انواع اسپم ها مانند اسپم ایمیل ها که با کنترل نرم افزار هایی که به نوعی یکی از راه های ورود انواع اسپم ها هستند ، از ورود این گونه از عملیات های مخرب پیشگیری می نماید .

امکانات کليدي برنامـه ESET Smart Security :

– ThreatSense® technology چک کردن کد ها جهت پیدا کردن برنامـه های مخرب مانند ویروس ها، برنامـه های جاسوسی و …
– جستجو کننده ای بی مثل و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های ناشناخته هستند
– حفاظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیـستم حاوی : SMTP، POP3، HTTP all local removable media
– پیشگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
– توانایی پاک کردن برنامـه های مخرب فعال در حافظه
– پاک کردن آلودگی از File هایی که تنها خواندنی هستند . (مانند File های DLL در حال اجرا)
– اجرای اتوماتیک در وقت بالا آمدن ویندوز
– آپدیت ساعتی آنتی ویروس کم اندازه بودن اندازه آپدیت های دانلود شده(مناسب برای سرعت های پایین)
– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز
و …

تغییرات نسخه ۹ آنتی ویروس :

– اضافه شدن وسائل ی برای حفاظت از بانکداری و پرداخت

– اصلاح عملکرد زمانی وقت کپی فایـل ها (با LiveGrid فعال)

– عیب یابی فایروال مجوز حل سریع موارد ناشی از مسدود کردن ارتباطات ویِژگزینشه فایروال را می دهد

– اضافه شدن وسائل داخلی با نام micro PCUs

– سیستم صدور لایسنس و جایگزینی به جای نام کاربر ی رمز عبور

– بهینه سازی ستاپ فایـل جهت نصب سریع قابل اطمینان تر

– طراحی مجدد رابط گرافیکی

– اضافه شده توانایی برای نمایش پیام های با اهمیت زیاد در رابط گرافیکی جدید

– تغییر وضعیت حفاظت چنانچه LiveGrid غیر فعال شده است و تضمین حداکثر حفاظت
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *